Mes prisidedame prie paramos Lietuvos medikams

Mes esame socialiai atsakingas ir aplinkai empatiškas gamintojas, todėl prisidedame prie pagalbos mūsų medikams. Šiuo metu esame paaukoję virš 2000 kaukių bei 1000 metrų audinio mūsų sveikatos sergėtojų apsauginėms priemonėms gaminti.

Padėka nuo Roberto Kalinkino & co:

Norime Jums Padėkoti už suteiktą paramą “Pagalba medikams”, bendradarbiaujant su “Laisvės TV”, projektui. Panaudojant Jūsų visų paaukotas žaliavas, buvo pagaminta tūkstančiai daugkartinio naudojimo kaukių, vienkartinės ir specialios Hepa10 kaukės bei medicininiai chalatai ir kombinezonai, kurių didžioji dalis jau yra išdalinta medikams. 

Kadangi gamybą ir skirstymą jau beveik pabaigėme, matome, jog dalis žaliavų liks nepanaudota. Ne visos žaliavos buvo tinkamos arba gavome jų daugiau nei reikėjo. Mūsų komanda visas nepanaudotas žaliavas nusprendė paaukoti specialioms institucijoms, tokioms kaip dienos ar profesinio rengimo centrai, mokyklos, spec. įstaigos, savanoriai ir pan. Didžioji dalis likusių žaliavų yra tekstilinės atraižos, užtrauktukai ar jų priedai, juostelės, elastinės gumytės ir t.t. 

__

Ačiū!

Pagarbiai,

Robertas Kalinkinas & co

 

Saugokime save ir vieni kitus!

You may also like