Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dol.

[instagram-feed num=4 cols=4 showfollow=false showbutton=false showheader=false]

Contact Us

  • Address: 94 Foster Ave. Rockaway, NJ 89800
  • Phone: 684-990-345-389-5623

TRADICIJOS NUO 1967 METŲ..

APIE VILKMĄ

AB VILKMA įsteigta 1967 m. Ukmergėje, nuosekliai tęsiant ilgaamžes mūsų šalies tradicijas tekstilės srityje. Meistriškumas, kuris perduodamos iš kartos į kartą, užtikrina mūsų darbuotojų kompetenciją ir įgūdžius, suteikia galimybę didžiuotis pasiekimais bei skatina jaustis atsakingiems už įmonės gero vardo išsaugojimą ir puoselėjimą. Entuziazmas ir žinios gamybos bei naujausių technologijų srityje, per daugelį metų įgyta patirtis ir kompetencija, dėmesys draugiškam ir rūpestingam aptarnavimui – visi šie komponentai užtikrina, kad mūsų pasiūta produkcija visuomet yra tarp geriausiųjų.

Kodėl Vilkma?

Esame socialiai atsakinga įmonė, vykdanti įsipareigojimus klientams, darbuotojams ir verslo partneriams. Siekiame užtikrinti įmonės darbuotojų teises, padidinti procesų našumą ir skaidrumą, produktų ir sistemų saugumą, etišką ir aplinkai nežalingą visų produktų gamybą bei paslaugų teikimą. Tai patvirtina ir ne kartą klientų prašymu atlikti nepriklausomi verslo etikos ir socialinės atsakomybės auditai.

Patikimai ir stabiliai valdome atsiskaitymo procesus bei vykdome finansinius įsipareigojimus.

Kokybės valdymo sistema yra sertifikuota pagal ISO 9001-2015. Nuolatinis kokybės sistemos stebėjimas ir tobulinimas padeda užtikrinti optimizuotus gamybos, vadybos ir verslo organizavimo procesus.

Modernios gamybos linijos ir profesionalus rankų darbas suteikia galimybę pateisinti kiekvieno kliento lūkesčius, o taip pat atlikti visus gaunamus užsakymus: nuo smulkių vienetinių iki nuolatinių, pateikiamų dideliais kiekiais.